AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

sove it then i will become you brain list​
"How did the new recruit fair with his first task?"is this sentence right or wrong grammatically? answer in INCORRECT or CORRECT​
Can someone please help with this equation thank you
neera said to me i am sleeping now​
If the average(arithmetic mean) of g and 100 is 75,what is the value of g + 100?
Step by step on how to do this plz
What are the problems of turbid water for aquatic plants?
[100 Points] SHOW YOUR WORK, PLEASE!
Solve the following system 3x+y=9 4x-3y=6
PLEASE Help! I need this by tomorrow!