Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 17+ )
Otras preguntas
how many meters in 2.5 kilometers?????
Based on the context clues, the underlined word, ardent, most likely means?
the predominant religion in Punjab India is
which of the following helped the allies to achieve the breakthrough they sought in war world A.the Russian revolution B.the involvement of the United States
Where is the highest point in caribbean south america is?
Find the value of x and the value of y? Please help!!!
Although rain had been predicted, the flag was still raised. Identify the adverb clause.
When 25mL of 0.30M solution is diluted to 50 m L , the new concentration is: 0.10M 0.60M 0.15M 0.30M
An element's atomic number is the A. number of protons in an atom's nucleus. B. mass of the atom. C. weight of the atom. D. sum of the protons and neutrons
What is one reason that scientific names, instead of common names, help scientists to communicate about organisms?