kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

If the sun ran out of energy what would happen to the energy resources on earth
Who was Canada's FIRST prime minister.
How did the early voyages of discovery change european trade routes?
What is one fact about xuchal
What are some 5th grade science words that start with y
What are some 5th grade science words that start with y
how can you simplify 24                                ---                                30
What is '7b-2b+3-1' ? Need working and it's equations!!
What is the factor of (2ab)(-5ab)
A moving company is trying to store boxes in a storage room with a length of 5 m, width of 3 m and height of 2 m. How many boxes can fit in this space if each i