Rubinwilliamspeanut4 Rubinwilliamspeanut4
  • 01-01-2022
  • Mathematics
contestada

How much do you pay to have 3 meals per day every 7 days ?

Respuesta :

mercedescreech
mercedescreech mercedescreech
  • 01-01-2022

Answer:

$53.48

Step-by-step explanation:

you pay $7.64 per day so,you times it buy 7 and you get $53.48

Answer Link

Otras preguntas

0.75 tons of dirt cost $150.00. what is the price per pound of there are 2000 pounds in a ton
Lab safety and lab equipment worksheet answers true or false
what's an equivalent expression for X^3/5
Explain why the chemical process that takes place in an icepack containing ammonium chloride is not a chemical reaction.
Which of the following descriptions of the Cyclops, as a monster, are archetypal? A. HIS NAME IS POLYPHEMUS. B. HE IS A GOAT SHEPHERD. C. HE IS HIDEOUSLY UGLY.
President Lincoln states that saving slavery would likely lead to something else. What would it lead to?
Sejpme working with host country and neighboring countries to develop mechanisms to improve the economic situation of the host country falls under which diploma
mia has $950 in a savings account that earns 2% annual simple interest. How much money will be in her account if she does not make any deposits or withdrawls in
elimination method for -4x-2y=-12 4x+8y=-24
Some isosceles triangles are equilateral True False