narmeena2004
narmeena2004
02-09-2021
Mathematics
contestada
PLEASE HELP WITH THIS ONE QUESTION
Respuesta :
Аноним
Аноним
02-09-2021
Answer:
2no is the answer pls mark me branilest
Answer Link
666camy666
666camy666
02-09-2021
Answer:
its 2
Step-by-step explanation:
good luck!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 63+ )
Otras preguntas
Which researcher produced the famous studies of obedience that involved deceiving participants into believing that they were delivering electric shocks to a hel
The people in a location in Florida mainly grow crops which need a lot of water. Which of these statements about the location best explains why the farmers grow
The introduction of an additional variable into a bivariate relationship to control for its effects is referred to
which of the following was not an example of tyranny imposed by King George mentioned in the constitution of Virginiaa)cutting off colonial trade with all parts
Why do cowboys have so much trouble with math answer key 3.16?
John leaves school to go home. He walks 6 blocks North and then 8 blocks west. How far is John from the school?
The graph of the equation representing simple interest is that of: A. Linear function B. exponential function C. quadratic function D. None of the above
“All You Can Eat Tuesdays” at a local café offers a full salad bar that costs $10 for children and $15 for adults. Last Tuesday, the café had total revenue of $
can you help me with my vocab
A grocery store sells roasted almonds in bulk. What is the price per pound for the almonds?A: $4.50B: $5.00C: $7.50 (i think this is the answer but not sure)D: